Press photo srbijaИзложба најбољих фотографија у медијима током прошле године под називом "PRESSPHOTO SRBIJA 08" отворена је 19. маја у Галерији музеја. Присутнима су се обратили директор музеја Борисав Челиковић, затим председник Асоцијације медијских фотографа Србије Александар Маричић, а изложбу је у име председника Општине Горњи Милановац Дражимира Марушића отворио његов заменик Милисав Мирковић. Ову, веома интересантну изложбу чини око стотинак најбољих фотографија изабраних међу 1 500 радова приспелих на конкурс, који су традиционално и ове године организовали Културни центар Београда и Асоцијација медијских фотографа Србије. Наши суграђани моћи ће да погледају изложбу до краја маја, сваким радним даном од 9 до 19 сати.

Пријава корисника