Концерт хора и оркестра ОШ Краљ Александар I

Манифестације Музеји Србије - десет дана од 10 до 10Предивно вече у манифетсацији МУЗЕЈИ СРБИЈЕ десет дана од 10 до 10 у Музеју рудничко-таковског краја. Млади хор и оркестар под вођством професора Милоша Живковића изводили су разнолик репертоар музичких нумера. Чули су се тонови Смак-а, ЕКВ-а, Пинк Пантера, Македонско девојче, Стинг, инструментал Пукни зоро, Либертанго, по коме је овај хор постао препознатљив. Хор ће поново наступити у Ноћи музеја у суботу 21. маја 2016. од 20.30 па ако сте нешто пропустили дођите поново у Музеј. Захваљујемо се школи "Краљ Александар Први" хору и оркестру и професору Милошу Живковићу на полету и младости које су унели у наш музеј и наш град.

Фото: Саша Савовић

Пријава корисника